LA SUETA CU VIO/TO CHATTING WITH VIO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
ColorClock
TATAL NOSTRU
DOAMNE AJUTA!
CALENDAR ORTODOX
CURRENT MOON
CARTEA ZILEI

HOROSCOP ZILNIC
DICTIONAR DE VISE
BANCUL ZILEI
MUZIC PLAYLIST AT MIX.POD


MusicPlaylist
at

Ultimele subiecte
» Remedii pentru pielea cu arsuri solare
(Test)Aveti aptitudini de conducere? EmptyMier Iul 11, 2012 1:20 pm Scris de adina frentiu

» Parfumuri
(Test)Aveti aptitudini de conducere? EmptyLun Iul 09, 2012 7:48 pm Scris de Cosmina

» ODRASLE DE VEDETE,PICATE LA BAC
(Test)Aveti aptitudini de conducere? EmptyLun Iul 09, 2012 7:43 pm Scris de Cosmina

» Ce se intampla in corp cand bem apa?
(Test)Aveti aptitudini de conducere? EmptyJoi Iul 05, 2012 11:43 pm Scris de Dexter

» 2012
(Test)Aveti aptitudini de conducere? EmptyJoi Iul 05, 2012 11:40 pm Scris de Dexter

» HOROSCOP SAPTAMANAL URANIA
(Test)Aveti aptitudini de conducere? EmptyLun Iul 02, 2012 11:31 pm Scris de Vio

» ASTROMESAJE
(Test)Aveti aptitudini de conducere? EmptyLun Iul 02, 2012 11:22 pm Scris de Vio

» ASTRELE IN IULIE 2012
(Test)Aveti aptitudini de conducere? EmptyLun Iul 02, 2012 11:19 pm Scris de Vio

» Cate iubiri mari ai in viata
(Test)Aveti aptitudini de conducere? EmptyLun Iul 02, 2012 3:58 pm Scris de astroline

» Comorile ascunse din visele noastre
(Test)Aveti aptitudini de conducere? EmptyLun Iul 02, 2012 3:47 pm Scris de astroline

» Briefing astrologic
(Test)Aveti aptitudini de conducere? EmptyLun Iul 02, 2012 3:43 pm Scris de astroline

» LUNA PLINA IN CAPRICORN SI ZOIILE
(Test)Aveti aptitudini de conducere? EmptyDum Iul 01, 2012 7:45 pm Scris de Vio

» Taramul nemuritor:HUNZA
(Test)Aveti aptitudini de conducere? EmptyDum Iul 01, 2012 6:58 pm Scris de monna123

» Ce mananci/bei acum?
(Test)Aveti aptitudini de conducere? EmptyDum Iul 01, 2012 6:48 pm Scris de Cosmina

» Sunt sexy barbatii cu chelie?
(Test)Aveti aptitudini de conducere? EmptySam Iun 30, 2012 6:15 pm Scris de Kora

» Gradina mea in iunie,prima luna de vara
(Test)Aveti aptitudini de conducere? EmptyVin Iun 29, 2012 11:51 pm Scris de STOIANOV

» Mistere
(Test)Aveti aptitudini de conducere? EmptyVin Iun 29, 2012 11:36 pm Scris de STOIANOV

» Particulele care te tin in viata chiar daca nu respiri.
(Test)Aveti aptitudini de conducere? EmptyVin Iun 29, 2012 2:01 pm Scris de Dexter

» SCHIMBAREA LA FATA A LUMII-PLANETELE GRELE IN ACTIUNE!
(Test)Aveti aptitudini de conducere? EmptyMier Iun 27, 2012 2:29 pm Scris de Vio

» LUNA PLINA IN CAPRICORN -3 IUL.2012 ORA 21.51 ORA ROMANIEI-:O LUMINA IN NOAPTEA INTUNECATA A SUFLETULUI NOSTRU"
(Test)Aveti aptitudini de conducere? EmptyMier Iun 27, 2012 2:21 pm Scris de Vio

» VENUS IN MERS DIRECT-27 IUN.2012 ORA18.07 ORA ROMANIEI
(Test)Aveti aptitudini de conducere? EmptyMier Iun 27, 2012 2:18 pm Scris de Vio

» Sanzienele-sarbatoarea soarelui si a dragostei
(Test)Aveti aptitudini de conducere? EmptyDum Iun 24, 2012 11:33 pm Scris de JENI2

» despre...cum sa devii mai tanara!
(Test)Aveti aptitudini de conducere? EmptyDum Iun 24, 2012 7:31 pm Scris de Larisa

» ptr.un plus de racoare in casa ta..
(Test)Aveti aptitudini de conducere? EmptyDum Iun 24, 2012 7:25 pm Scris de Larisa

» INFORMATIE VITALA!!!!!
(Test)Aveti aptitudini de conducere? EmptyVin Iun 22, 2012 7:29 pm Scris de Dexter

LA SUETA CU VIO
UTILE
TOP-SITEURI - Cele mai vizitate siteuri astazi LA SUETA CU VIO Top66 Statistici TOP-RO - Top siteuri din Romania ClickLink.ro director web Page Ranking Tool LinkPro - Director Web
Website counter
TV ONLINE

(Test)Aveti aptitudini de conducere?

In jos

(Test)Aveti aptitudini de conducere? Empty (Test)Aveti aptitudini de conducere?

Mesaj Scris de ADINA Mier Ian 11, 2012 1:07 am

O-nu cor.

1-uneor.

2- deseo.

3-deplin

1. Cu mare greu pot fi atent 0 1 2 3

2. Nu imi este greu sa le explic altora punctul meu

de vedere; 0 1 2 3

3. Daca sunt convins /a de un lucru nu ma las

influentat /a ; 0 1 2 3

4. In viata cotidiana ma las condus /a ma

subordonez ; 0 1 2 3

5. Ma consider in stare sa fac compromisuri ;

0 1 2 3

6. Anumiti oameni reusesc sa ma aduca imediat

in situatia de a-mi sari capsa; 0 1 2 3

7.In relatiile cu oamenii sunt prea retinut / a ; 0 1 2 3

8. Inainte de a ma pronunta ascult mai multe parerii 0 1 2 3

9. Imi vine greu sa-mi stapanesc sentimentele ;

0 1 2 3

10. In situatii grele imi pierd usor nervii; 0 1 2 3

11. Ma pot transpune usor in situatia altora;

0 1 2 3

12. Imi este greu sa fiu sincer /a fata de

greselele proprii; 0 1 2 3

13. In timpul discutiilor evit contactul vizual ; 0 1 2 3

14. Cand este cazul nu mi – e teama sa-mi

asum raspunderea; 0 1 2 3

15. Cu persoanele incomode ( dificile) nu

prea am rabdare ; 0 1 2 3

16. Mai degraba cedez , decat sa ma

cert cu cineva; 0 1 2 3

17. Ma gandesc dinainte la miscarile pe care

urmeaza sa le fac; 0 1 2 3

18. Am tendinta sa le fac eu pe toate; 0 1 2 3

19. Chiar si cand este vorba de fleacuri ma

hotarasc cu greutate; 0 1 2 3

20. Sunt in stare sa-mi formulez cu

precizie gandurile ; 0 1 2 3

21. Cand sunt stresat / a , devin

zgomotos / zgomotoasa. 0 1 2 3


TIPUL A TIPUL B TIPUL C

intrebare/puncte intrebare/puncte intrebare/puncte

1 ….. 3 ….. 2 …..

4 ….. 6 ….. 5 ….

7 ….. 9 …… 8 …..

10 ….. 12 ….. 11 …..

13 ….. 15 ….. 14 …..

16 ….. 18 ….. 17 …..

19 ….. 21 …… 20 …..










TIPUL A ; ~ ALBINA LUCRATOARE~

Nu va este deloc usor sa va impuneti in viata si nu este o intamplare faptul ca , in ceea ce va priveste , nu ravniti la un rol de conducere . Santeti mai degraba gata sa va subordonati , decat sa preluati singur / a initiativa . Aceasta se datoreaza , in primul rand faptului ca nu aveti incredere in mai minic. Sinteti cu siguranta un / o bun / a si de nadejde colaborator / colaboratoare , dar aveti nevoie sa va spuna mereu cineva ce aveti de facut . Punctul dumneavoastra forte nu consta in a lua hotarari .Daca aspirati la ceva mai mult va trebui urgent sa faceti ceva si sa renuntati la comportamentul pasiv , dovedind mai mare incredere in fortele si in valoarea proprie.



TIPUL B; ~ CAPSATUL~

In secret visati sa obtineti un post de conducere . Daca il doriti cu adevarat va trebui sa munciti mai mult cu propria persoana. Pentru a fi sef / a , nu este suficient doar sa aveti mereu ultimul cuvant ; mai trebuie sa invatati a manifesta mai multa intelegere fata de slabaciunele celorlalti , si sa tineti sub control si temperamentul dumneavoastra clocotitor.Va pierdeti usor echilibrul psihic si deveniti repede furios / furioasa .In plus , este absolut necesar sa ascultati si parerea altora . Chiar si atunci cand sunteti ferm convins / a ca aveti dreptate . Fiti totusi ceva mai diplomat / a !



TIPUL C ~ BOSS-UL~

Chiar daca nu detineti inca o functie de conducere aveti atributele necesare pentru a o exercita .Caci sunteti o persoana receptiva , dispusa sa faca compromisuri si in plus sa motivati oamenii .Daca trebuie sa luati o hotarare procedati chibzuit si nu ezitati sa-i intrebati si pe ceilalti ce parere au . Sunteti in masura sa va exprimati clar si sa va formulati explicit dorintele .Nu va dati in laturi nici in fata responsabilitatilor .Capacitatea dumneavoastra de a gandi strategic si de a evalua corect situatiile va este de mare folos la luarea deciziilor.



Eu am acumulat puncte pentru tipul B,asa ca mai am de muncit pana sa devin "CAPSAT/A".(Test)Aveti aptitudini de conducere? 1100643094 (Test)Aveti aptitudini de conducere? 1100643094
ADINA
ADINA
STEA
STEA

Mesaje : 61
Data de inscriere : 10/08/2011

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum